Niedziela, 25 lutego 2018
*** Godziny otwarcia biura: pn - pt w godz. od 08:00 do 16:00, sb w godz. od 09:00 do 18:00! ZAPRASZAMY! ***

O Nas

Zamiast wstępu

Firma Saternus OG, właściciel portali Tyrolinfo.pl/Zillertalinfo.pl, powstała blisko 10 lat temu z pasji... Z pasji do gór, niewiarygodnych alpejskich krajobrazów, cudownie miękkiego i zawsze białego śniegu, świetnie przygotowanych tras narciarskich, a przede wszystkim z pasji do ludzi.Obecnie działalność portali Tyrolinfo.pl/Zillertalinfo.pl koncentruje się na dwóch obszarach:

Pierwszy to promocja Tyrolu w Polsce, m.in. poprzez organizację imprez tj. The Polish Pow(d)er Week in Hintertux (PPWH) oraz The Polish Winter Holidays in Zilllertal Arena (PWH), a także prowadzenie portalu informacyjnego o Tyrolu www.tyrolinfo.pl oraz o dolinie Zillertal zillertalinfo.pl.

Drugi obszar to prowadzenie polskojęzycznego Biura Podróży Incoming zajmującego się udzielaniem kompleksowych informacji o infrastrukturze regionu oraz doradztwem podczas rezerwacji miejsc noclegowych w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych w Tyrolu. Saternus OG nie pobiera żadnych opłat i prowizji za pomoc w rezerwacjach, a korzystając z Ofert Specjalnych automatycznie uzyskuje się zniżkę.

Dzięki wysokiemu poziomowi usług i wyjątkowej efektywności Saternus OG, właściciel portali Tyrolinfo.pl/Zillertalinfo.pl może jako jedyny w Polsce poszczycić się silnym wsparciem oficjalnych, austriackich instytucji w Tyrolu. Zaufały nam Zarządy Regionów: Zillertal Arena, Tourismusverband Tux-Finkenberg, Tourismusverbandes Stubai Tirol, Tiroler Zugspitz Arena, Plose Ski S.p.A. oraz Zarządy Kolei Linowych: Zillertaler Gletscherbahnen, Zeller Bergbahnen.

Wsparcie państwowej agencji promocyjnej Tirol Werbung, dla której współredagujemy polską i czeską mutację językową oficjalnej strony Tyrolu www.tirol.at dodatkowo podnosi rangę i wiarygodność działań Saternus OG.