Niedziela, 25 lutego 2018
*** Godziny otwarcia biura: pn - pt w godz. od 08:00 do 16:00, sb w godz. od 09:00 do 18:00! ZAPRASZAMY! ***

PITZTAL

Pitztal - zimowe szaleństwo na najwyższym poziomie


W okresie zimowym zachęcamy Was do pobytu na lodowcu Pitztal - najwyższym w Austrii lodowcowym ośrodku narciarskim. Jego atuty to urozmaicone trasy narciarskie, warunki sprzyjające rodzinnemu wypoczynkowi i gwarancja śniegu. Dzięki połączeniu terenów narciarskich Rifflsee, Pitztaler i Hochzeiger możecie korzystać łącznie z 75 km tras.
Tamtejsze ośrodki narciarskie to również tereny szkoleniowe dla wielu czołowych zawodników, takich jak choćby mistrz olimpijski Benni Raich.

Na Wildspitze można się dostać najwyżej położoną kolejką linową w Austrii - komfortowa gondola Doppelmayr z podgrzewanymi siedzeniami w niespełna 6 minut dowozi turystów na  Hintere Brunnenkogel. Na górze można odpocząć, napić się pysznej kawy czy skosztować słynnego tortu Sachera w  Café 3.440 - nowej kawiarni urzekającej nadzwyczajną architekturą i zapierającymi dech w piersiach widokami roztaczającymi się na okoliczne trzytysięczniki.

Lodowiec Pitztal to obowiązkowy punkt zimowego wypoczynku dla każdego narciarza i snowboardzisty, nie tylko dlatego, że gwarantuje świetne warunki śniegowe, ale także ze względu na fantastyczną atmosferę.

Więcej informacji o wakacyjnym wypoczynku w Pitztalu znajdziesz tutaj.

AktualnościTutaj znajdziesz najświeższe newsy z regionu Pitztal. Chcesz zaplanować zimowy urlop? Zobacz, jakie atrakcje na Ciebie czekają w Pitztalu.Zima


Lodowiec Pitztal
to idealne miejsce na zimowy wypoczynek dla każdego miłośnika sportów na śniegu. koniecznie zapoznajcie się aktualnymi cenami skipassów oraz ofertami szkół narciarskich i wypożyczalni.


Infrastruktura


Tutaj znajdziesz informacje, gdzie - po super zabawie na stoku - spędzić równie miły wieczór, zjeść coś pysznego lub dokąd się udać na zakupy.

Warto wiedzieć


Planujesz urlop w dolinie Pitztal? W tym dziale znajdziesz istotne informacje na temat dojazdu i poruszania się po regionie.Palcem po mapie


Dolina Pitztal przyciąga turystów nie tylko bajecznymi szczytami Alp i fantastycznymi trasami zjazdowymi ale i urokliwymi miasteczkami. W tym dziale znajdziesz charakterystykę poszczególnych miejscowości i mapy regionu.