Niedziela, 25 lutego 2018
*** Godziny otwarcia biura: pn - pt w godz. od 08:00 do 16:00, sb w godz. od 09:00 do 18:00! ZAPRASZAMY! ***

TUX - FINKENBERG

Tux - Finkenberg - zimowe szaleństwo przez 365 dni w roku

Region narciarski Tux/Finkenberg - Tutaj wszystko kręci się wokół wiecznej zimy i zawsze ośnieżonego lodowca Hintertux, który jest spektakularnym zakończeniem doliny Zillertal. Jadąc jak po schodach krętą drogą i mijając kolejne malownicze wioski, otaczający krajobraz przeobraża się w srogą, a zarazem piękną alpejską przyrodę. Nie bez powodu hasło reklamowe tego regionu brzmi: "Hintertux - raj dla całej rodziny przez 365 dni w roku."

 

* 193 km tras zjazdowych o powierzchni 597 ha,
* 4 regiony narciarskie,
* 63 nowoczesnych wyciągów i kolejek linowych a tylko jeden karnet narciarski,
* dośnieżane trasy zajazdowe Eggalm, Rastkogel i Schwarze Pfanne,


to tylko jedne z wielu atrakcji, jakie oferuje region narciarski Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000, rozciągający się na wysokościach od 850 m n.p.m. do 3.250 m n.p.m. Bez znaczenia o jakiej porze roku zaplanowałeś swój urlop, jednego możesz być pewien: śniegu nie zabraknie!

Tutaj marzenia te staja się rzeczywistością. Ich dopełnieniem są wycieczki kulinarno-kulturalne do karczm regionalnych słynących z wspaniałej domowej kuchni tyrolskiej. Rozkoszować się nimi można do późnych godzin nocnych, gwarantuje to darmowy autobus kursujący od wioski do wioski. Szeroka gama wysokiej klasy hoteli oraz gasthausów swą wszechstronną ofertą, zapewnia swym gościom wygodę i relaks. Sauny, solaria, korty tenisowe, kluby fitness, z tych wszystkich atrakcji można korzystać nawet nie będąc bezpośrednio gościem w hotelu.


Więcej informacji o zimowym wypoczynku w Tux-Finkenberg znajdziesz tutaj.

Aktualności


Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z najnowszymi informacjami prosto z Lodowca Hintertux!
Zima


Jakie są aktualne ceny skipassów, gdzie wypożyczyć sprzęt, jaką szkołę narciarską wybrać? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz właśnie tutaj.
Lato


Jakie turystyczne atrakcje czekają na Ciebie latem na Lodowcu Hintertux i w jego okolicach?

Palcem po mapie


Jeśli chcesz poznać region Tux-Finkenberg "od podszewki"... najpierw zapoznaj się z mapkami z tego regionu. Przydatne będą też opisy miejscowości znajdujących się w tym regionie.
Na żywo


Zobacz na żywo, co dzieje się w regionie - Tux-Finkenberg! W tym dziale kamerki na żywo!

Infrastruktura


W tym dziale znajdziesz aktualne informacje odnośnie tego, gdzie znajduje się najbliższa przychodnia lub szpital, gdzie w okolicy zrobić zakupy lub gdzie wybrać się na imprezę. Dowiesz się wszystkiego, czego możesz potrzebować w trakcie pobytu w okolicy Tux-Finkenberg.


Warto wiedzieć


Wszystko to co warto wiedzieć przed przyjazdem. Czyli Tux-Finkenberg w pigułce!!

Galeria


Tutaj możecie obejrzeć galerie regionu Tux - Finkenberg oraz imprez, które odbyły się tam odbyły.