Niedziela, 25 lutego 2018
*** Godziny otwarcia biura: pn - pt w godz. od 08:00 do 16:00, sb w godz. od 09:00 do 18:00! ZAPRASZAMY! ***

ZILLERTAL ARENA

Zillertal Arena - jeden z najbardziej nowoczesnych regionów narciarskich w Austrii


Gerlos, Königsleiten, Krimml, Wald: tych sześć miejscowości tworzy największy i za razem jeden z najbardziej nowoczesnych regionów narciarskich w całym Zillertalu i okolicy. Wspaniale przygotowane i bardzo zróżnicowane trasy ciągną się niejednokrotnie przez ponad 6 km, wznoszą się na wysokość ok. 2.500 m.n.p.m!

Region dysponuje ponad 143 km tras oraz nowoczesnymi kolejkami i wyciągami, mogącymi w ciągu godziny przewieźć 82.000 osób, przyciągają dziennie w okresie świąt ok 20.000 fanów białego puchu.

Wyciągi:
* 14 orczyków
* 21 krzesełkowych
* 13 kolejek kabinowych i gondoli
* 4 magicznych dywanów

A ponad to: 40 barów, restauracji, lokali gastronomicznych i aprèski, profesjonalne szkoły narciarskie ze specjalnymi programami dla najmłodszych, Snow & FunParki, Halfpipes.

Więcej informacji o zimowym wypoczynku w Zillertal Arenie znajdziesz tutaj.

Zima


Zillertal Arena
to idealne miejsce na zimowy urlop. 143 km tras zjazdowych z 52 nowoczesnymi kolejkami i wyciągami. Profesjonaliści czy początkujący - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj, sprawdź najbardziej aktualne ceny karnetów, oferty szkół narciarskich i wypożyczalni.


Lato


Jak aktywnie i ciekawie spędzić czas w regionie Zillertal Arena latem? Sprawdź sam!

Palcem po mapie


W tym dziale znajdziesz opisy miast leżących w regionie Zillertal Areny, mapki w formacie pdf. i inne informacje istotne dla wszystkich, którzy chcą wybrać się na wycieczkę krajoznawczą po okolicy.Na żywo


Sprawdź, jakie warunki pogodowe panują w regionie Zillertal Areny. Kamerki na żywo!

Infrastruktura


Tu znajdziesz informacje na temat tradycyjnych tyrolskich restauracji czy dyskotek, w których zabawa trwa do białego rana. Dowiesz się gdzie w okolicy można zrobić zakupy oraz gdzie w razie potrzeby znaleźć najbliższy punkt medyczny.Warto wiedzieć


Zillertal Arena w skrócie - czyli najważniejsze informacje, jakie powinieneś wiedzieć przed wyjazdem z domu. Jak dotrzeć do Zillertal Areny? Jak poruszać się po regionie? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w tym dziale.
Galeria


Zobacz zdjęcia regionu Zillertal Arena oraz imprez, które się tam odbyły! Zapraszamy do galerii!