Niedziela, 25 lutego 2018
*** Godziny otwarcia biura: pn - pt w godz. od 08:00 do 16:00, sb w godz. od 09:00 do 18:00! ZAPRASZAMY! ***

ZUGSPITZ ARENA

Tiroler Zugspitz Arena - jeden region, siedem ośrodków narciarskich

Klimatyczne wioski, gościnni ludzie, przepiękne krajobrazy – tymi słowami można w skrócie opisać region Tiroler Zugspitz Arena.

Najwyższy szczyt Niemiec, jakim jest Zugspitze wyznacza w tym miejscu granicę pomiędzy Niemcami a Austrią. Prosto na jego szczyt można dotrzeć kolejką Zugspitzbahn, która rozpoczyna swój bieg w miejscowości Ehrwald. Region Tiroler Zugspitz Arena leży pomiędzy potężnymi masywami górskimi Zugspitze od północy oraz Mieminger i Wettersteingebirge od południa. W ten bajeczny krajobraz wkomponowane jest 8 miejscowości, które urzekają turystów swoją specyfiką: Ehrwald, Lermoos, Berwang, Biberwier, Heiterwang, Bichlbach, Namlos oraz Lähn-Wengle.

Tyrolski region Zugspitz Arena to urozmaicony region sportów zimowych otoczony przepięknymi górskimi krajobrazami. Siedem ośrodków narciarskich, świetne warunki na stokach i prawdziwa tyrolska gościnność gwarantują niezapomniane wspomnienia.

Aktualności


Aktualności - czyli co nowego w regionie Zugspitz Arena? W tym miejscu znajdziesz najświeższe informacje o, naszym zdaniem, najciekawszych wydarzeniach i aktualnościach w regionie.Zima


Ehrwald, Lermoos, Berwang, Biberwier, Heiterwang, Bichlbach, Namlos oraz Lähn-Wengle – te 8 tyrolskich miejscowości połączyło się pod nazwą Tiroler Zugspitz Arena tworząc 7 regionów narciarskich. Zapoznaj się z najnowszymi cennikami karnetów narciarskich, ofertami szkół narciarskich i wypożyczalni sprzętu.


Lato


Jak aktywnie i ciekawie spędzić czas w regionie Zugspitz Arena latem? Sprawdź sam!


Palcem po mapie


W tym dziale znajdziesz mnóstwo informacji na temat miejscowości regionu Zugspitz Arena. Mapki, plany miejscowości i ich charakterystyka a także najbardziej potrzebne informacje, które ułatwią Ci poruszanie się po regionie i pomogą w zaplanowaniu wycieczek krajoznawczych.Na żywo


Wybierasz się na wędrówkę po górach? A może chcesz sprawdzić jakie są aktualne warunki na stokach? W tym dziale znajdziesz "kamerki", dzięki którym zobaczysz, co aktualnie dzieje się w regionie.
Infrastruktura


Zastanawiasz się gdzie spędzić wieczór po wyczerpującym dniu na stoku? W tym dziale znajdziesz informacje na temat tyrolskich restauracji, tradycyjnych gospód, w których zabawa trwa do białego rana. Dowiesz się gdzie w okolicy można zrobić zakupy oraz gdzie w razie potrzeby znaleźć najbliższy punkt medyczny i nie tylko. Zapraszamy do lektury!


Warto wiedzieć


Jak zaplanować podróż do Zugspitz Areny? Gdzie w okolicy znajdują się warte zobaczenia zabytki i inne atrakcje turystyczne? W tym dziale znajdziesz wszystkie istotne informacje, które z pewnością pomogą Ci znaleźć odpowiedź na te oraz inne pytania.

Galeria


Zobacz koniecznie galerię regionu Zugspitz Arena!!